"Tasarımı en güçlü şeyler, en basit şeylerdir." - Raymond Loewye - Fiyat ve teklif almak için bize iletişim formun yada Canlı Destek üzerinden anında ulaşabilirsiniz.


Çalışma Yapımız

Müşteri yaptırmak istediği ürünün tasarımı hakkında grafikerlerimize bilgi ve görselleri mail yoluyla göndermelidir.

Tasarımcımız Müşteriden Aldığı Bilgi ve Görseller Doğrultusunda Grafik Çalışmasını Yapar ve Onay İçin Müşterinin Mail Adresine Gönderir.

Müşteri grafikerden gelen maili kontrol ettikten sonra onay maili yollaması gerekir. Kontrol şöyle yapılmalıdır. Tüm yazıları ve görselleri tek tek kontrol edilmesi gerekir. Aksi taktirde yazım hataları grafikerin ve firmamızın sorumluluğundan çıkar. Tamamen sorumlu müşterinin kendisidir.

Müşteri kendisine gelen maili kontrol ettikten sonra tarafımıza gönderdiği onay maili bizim için çok önemlidir. Müşteriden aldığımız bu onay maili ile birlikte işi baskıya veririz. Bilgisayar sanal ortamdaki renklerle matbaa (ofset) teki renkler arasında % 5 ila % 12 renk farklılıkları, ürün adedinde %5 ila %12 arasında eksik-fazla fire kaybı ya da adet fazlası olabilir.

Tasarımı tasarımcı tarafından yapılan işin onay maili alındıktan sonra baskıya girilir. Matbaa makinalarımızda yapılan bu baskı işlemleri ve süreçleri her üründe farklılık gösterir.

Mücellit işleri ürünlere göre farklı şekillerde olabilir.Bu bir kartvizitte lak kesim gibi katalog’ta kırım dikiş amerikan ciltleme gibi farklılık gösterebilir. Teslimat sürecinin bu sebeplere bağlı olarak verildiğini ve müşteriye verilen teslimat sürelerinden opsiyonel olarak değerlendirme yapıldığını bilmeliyiz.

Baskı ve Mücelliti bitmiş ürünler müşterilere kargo edilmek üzere paketlenir veya ambalaj kutularına konulur.Bu sayede ürünler deforme olmaktan korunurlar.

Baskıdan işleri çıkmış ve teslimat aşamasına gelmiş olan müşteriler internet sitemizde belirtilen açık adresimizden ürünlerini teslim alabilirler veya bize daha önceden bildirdikleri adreslerine kargo edilir.Kargo ödemeleri karşı ödemeli müşteri ödemelidir.

Doğru kullanılan yaratıcılık, bir tek ilanla on ilanlık iş yapılmasını sağlayabilir.

Bursa Matbaa, Bursa Dijital Baskı, Bursa Reklam

Yapabildiklerimizin sınırı Sizin Hayal Gücünüz!

Her markanın dijital dünyada farklı, kendine özgü bir yolculuğu vardır. Markanızın hedef kitlesiyle buluşma sürecinde doğru analiz ve planlamalar ile en efektif buluşma yolunu belirliyoruz. Belirlemiş olduğumuz strateji üzerinden, etkili yaratıcı kampanya kurguları ile hedefi 12’den vuruyoruz.

Bursa Reklam

Tabela, Totem, CNC Kesim, Araç Kaplama, İç-Dış Mekan Baskı, Vinil Germe, Işıklı Tabela, İstediğiniz Ölçüler de Totem, Özel Projelerinize CNC Kesim, Araç Kaplama, İç-Dış Mekan Baskı, Vinil Germe gibi geniş çözüm yelpazemizle siz değerli müşterilerimize özel hizmetler sunuyoruz.

Dergi, Broşür, Katalog, Insert, Bülten, Tanıtım ve reklam çalışmalarınızda kullanacağınız tüm ürünlerden ve her türlü basılı promosyon malzemesine uzanan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.

Tabaka, Uv, Matbaa ve Rulo Baskılar, Lazer Kesim ve Kazıma, Sıvama kapaklar, spiralli işler, katalog, broşür, kartvizit, değişken verili dökümanlar, eğitim dökümanları, organizasyonlarda kullanılan materyaller ve daha bir çok üründe dijital baskıdan yararlanabilirsiniz.


Bizi TercihEdenler

Referanslarımız